Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s.

Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům. Chcete-li, aby pod vaší střechou klidně a nerušeně spali jednou i vaši vnuci, vybírejte nejen kvalitní a prověřený materiál, ale také kvalitní řemeslníky a odborníky. Vyberte si naši firmu Kredit, v.o.s.

Jako zkušená firma vám nabídneme pro daný typ střechy vhodný tvar, laťování i bednění, navíc ještě další kvalitativní a cenová řešení. Při stavbě střechy je nutné přihlížet k celkovému vzhledu stavby a jejímu umístění v souvislosti s okolním prostředím, i v tomto směru se na nás můžete s důvěrou obrátit.  

Střechu tvoří nosná střešní konstrukce a střešní plášť. Nosná část střechy přenáší zatížení ze střešního pláště do ostatních nosných částí domu. Střešní plášť je naproti tomu část střechy bez nosné střešní konstrukce. Střecha a okapy logicky patří k sobě stejně jako záruka kvality k naší firmě.  
Nadčasový design, unikátní materiály a dokonalá technologie se snoubí ve střechách od firmy Kredit, v.o.s. Nezapomeňte: Kvalitní střecha je základ bydlení!


20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >