Zateplení střechy

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Zateplení střechy

Zateplení střechy je důležité především z důvodu, aby neunikalo teplo v chladných zimních a podzimních měsících ven, ale naopak se drželo vevnitř v domě. V teplých letních měsících je zateplení střechy taktéž velmi důležité a to především z důvodu, aby sluneční paprsky a teplo zbytečně nepřehřívalo obytné místnosti. Naše firma Vám nabízí několik druhů zateplení. Stačí si pouze vybrat.

Tepelná izolace střechy

Zateplená střecha má své osobité požadavky na konstrukci. Nosná část krovu musí být navržena podle druhu použité krytiny, sněhové a větrné oblasti. Tepelná izolace střechy plní správně svoji funkci pouze tehdy, má-li předepsanou tloušťku a jsou-li odstraněny nebo sníženy tepelné mosty, je-li zamezeno kondenzaci a také pokud není vystavena pronikání vlhkosti z interiéru ani z exteriéru. Ochranou funkci plní parozábrana z interiéru a hydroizolační vrstva z exteriéru. Je tedy na první pohled patrné, že zateplení střechy vyžaduje kvalitní odborné provedení. Můžete se na nás plně spolehnout a tento nesnadný úkol přenechat nám. Jistě se jej zhostíme k Vaší plné spokojenosti.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >