Tesařství

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Tesařství

Nabízíme velmi kvalitní tesařské práce za přijatelné ceny. Důležitá je pro nás kvalita a spokojený zákazník. Našemu zákazníkovi nabízíme veškeré tesařské práce a také mnoho druhů a typů dřeva.

Tesařské práce

Dlouholeté zkušenosti s konstrukcí střech zúročujeme také při tesařských dovednostech. Široká škála prací se dřevem u nás zahrnuje výrobu nosných konstrukcí budov a hlavně výrobu krokví, vaznic a vazníků nutných pro hrubé stavební práce prováděné na střechách. Montujeme stropní nosníky, čili vodorovné trámy napojené na nosnou konstrukci. Dlouhou tradici u nás má také výroba krovů. Krovy, jako neodmyslitelné součásti nosných konstrukcí střech zajišťují střešní krytinu před pádem a přenášejí také zatížení, které střechám může způsobovat sníh, déšť a silný vítr. Krovy závisí na velikosti stavby, rozpětí, sklonu a tvaru střechy, účelu využití budovy i prostředí. Naše firma díky dlouholetým zkušenostem na trhu má jednoznačně přehled o tom, jaké krovy bude potřebovat právě váš dům.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >