Izolace střechy

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Izolace střechy

Nevyhovuje Vám Vaše dosavadní střecha z hlediska izolace? Zajistíme pro Vás opravu či realizaci nové izolace tak, aby Vám pod střechu nezatékalo nebo se na rovné střeše netvořily kaluže vody. Taktéž si s izolací dokážeme poradit v případě, že máte chybně napojené vodotěsné krytiny na střešní vtoky, nestabilní vrchní vrstvy střešního pláště, apod.

Význam střechy

Střecha má za úkol chránit podstřešní konstrukce před nepříznivými vlivy počasí a to v jakémkoli rozsahu. Její hydroizolační vrstva je samozřejmostí. Nesmí propouštět srážkovou vodu. Má zabezpečit jistou míru větrání části střechy pod krytinou, zkrátka je mnoho požadavků, které jsou na střechu kladeny. Dobře víme, co Vaše střecha potřebuje. Pracujeme v souladu s platnými normami.

Tepelná izolace střechy

Víme také, jak řešit tepelnou izolaci právě Vaší střechy. Tepelná izolace střechy bude plnit svou funkci správně pouze tehdy, má-li předepsanou tloušťku a není-li vystavena pronikání vlhkosti ani z exteriéru ani z interiéru. Její provedení bude odpovídající pouze na základě provedení tepelně technických výpočtů všech vrstev střešní konstrukce včetně okrajových podmínek. Svěřte nám  izolaci Vaší střechy, máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >