Oprava střechy

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Oprava střechy

Zdá se Vám, že by Vaše střecha potřebovala po několika letech opravit? Už to není, co to bývalo? Vaše střecha nefunguje tak jak by měla? Neváhejte a kontaktujte nás. Vaši střechu opravíme!! Pokaždé není třeba celou střechu vyměnit, ale pouze opravit vzniklé nedostatky.

Opravíme Vaší střechu

Oprava střechy není snadnou záležitostí, ale pokud ji svěříte do rukou odborníků, máte po starostech. Svěřte tedy opravu Vaší střechy nám a my Vám ukážeme, že se zase budete doma pod svou střechou cítit pohodlně a v bezpečí. Pokud už vrstvy střechy přestaly plnit některou ze svých funkcí, je oprava nevyhnutná. 

Funkce střechy

Střecha musí kromě ochranné funkce plnit i funkci nosnou, hydroizolační, tepelně izolační a v neposlední řadě i pohledovou funkci. Neplní-li Vaše střecha úlohu kvalitního a bezproblémového pláště Vašeho domu, obraťte se s důvěrou na nás. Krytina, krov, žlaby i svody, zkrátka vše na Vaší střeše si zaslouží stejnou pozornost. My Vaši střechu prohlédneme, zajistíme a následně provedeme požadované opravy. 

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >