Hromosvody

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Hromosvody

Provádíme projekty, montáž, revize, opravy a rekonstrukce hromosvodů. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením. Kontaktujte nás a my Vám rádi zašleme cenovou kalkulaci.

Význam hromosvodu

Úkolem hromosvodu je svést bezpečně výboj blesku na zemnící soustavu. Využívány jsou k tomu kovové vodiče z pozinkované oceli, hliníku nebo mědi. Naše dlouholeté zkušenosti s prací na ochraně budov jsou pro vás zárukou, že váš dům bude při bouřce dokonale ochráněn díky správnému navržení a bezchybné realizaci bleskosvodu zabezpečené naší firmou. Nejen že realizujeme vámi zadané zakázky, ale pravidelně provádíme i zabezpečovací preventivní prohlídky, které jsou u těchto systému nutné. Naši speciálně vyškolení technici mají veškerá oprávnění k těmto úkonům a procházejí pravidelným školením. Víme dobře, že ochranný účinek bleskosvodu je dán kvalitou provedení a také jeho následnou pravidelnou údržbou. Nezapomeňte, že špatně zkonstruovaný nebo poškozený bleskosvod je nebezpečnější než žádný. Spolehněte se na nás, na odborníky a svěřte ochranu Vašeho domu do našich rukou.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >