Střechy na klíč

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Střechy na klíč

Potřebujete novou střechu a nevíte si rady kde začít? Kontaktujte nás. Rádi Vám vystavíme střechu novou. Naší dominantou je výstavba střech na klíč. Celou střechu si zaměříme a vše do posledního detailu zajistíme sami. Na výstavbu střechy využíváme ty nejkvalitnější střešní krytiny.

Oprava střechy

Zdá se Vám, že by Vaše střecha potřebovala po několika letech opravit? Už to není, co to bývalo? Vaše střecha nefunguje tak jak by měla? Neváhejte a kontaktujte nás. Vaši střechu opravíme!! Pokaždé není třeba celou střechu vyměnit, ale pouze opravit vzniklé nedostatky.

Přejít na stránku Oprava střechy > 

Rekonstrukce střechy

Rekonstruujete dům a budete taktéž chtít rekonstruovat Vaší střechu? Naše firma se o rekonstrukci Vaší střechy postará. Volíme vhodné, kvalitní a současně cenově dostupné materiály. Naši pracovníci jsou profesionálové, takže pro nás není žádná střecha problém. Zhodnotíme stav Vaši dosavadní střechy, krovů a latí. Rádi Vám při rekonstrukci střechy pomůžeme a poradíme.

Přejít na stránku Rekonstrukce střechy > 

Izolace střechy

Nevyhovuje Vám Vaše dosavadní střecha z hlediska izolace? Zajistíme pro Vás opravu či realizaci nové izolace tak, aby Vám pod střechu nezatékalo nebo se na rovné střeše netvořily kaluže vody. Taktéž si s izolací dokážeme poradit v případě, že máte chybně napojené vodotěsné krytiny na střešní vtoky, nestabilní vrchní vrstvy střešního pláště, apod.

Přejít na stránku Izolace střechy > 

Zateplení střechy

Zateplení střechy je důležité především z důvodu, aby neunikalo teplo v chladných zimních a podzimních měsících ven, ale naopak se drželo vevnitř v domě. V teplých letních měsících je zateplení střechy taktéž velmi důležité a to především z důvodu, aby sluneční paprsky a teplo zbytečně nepřehřívalo obytné místnosti. Naše firma Vám nabízí několik druhů zateplení. Stačí si pouze vybrat.

Přejít na stránku Zateplení střechy > 

Renovace střech

Vaši střechu zhodnotíme, zrenovujeme, natřeme, vyčistíme okapy a to vše za velice přijatelnou cenu. Zabýváme se také rekonstrukcí střech v případě, že Váš objekt spadá do památkově chráněných objektů.

Přejít na stránku Renovace střech > 

Sanace střech

Na první pohled vypadá Vaše střecha bez chybičky, ale při bližším ohledání je v ní mnoho ukrytých problémů, které Vám znepříjemňují život v domě? Byla Vaše střecha špatně vystavena? Obraťte se na profesionály. Rádi Vám poradíme, co v takovém případě dělat, jak postupovat a celou sanaci pro Vás zajistíme, tak, aby Vaše střecha byla bez problémů.

Přejít na stránku Sanace střech > 

Montáž střešních oken

Naše firma nabízí kvalitní namontování střešních oken do Vašeho domu či bytu. Naši pracovníci jsou speciálně školeni, proto vše probíhá kvalitně a efektivně. Kvalitní namontování střešních oken Vám dodá světlo nejen do domova, ale i do života.

Přejít na stránku Montáž střešních oken > 

Střešní konstrukce

Střecha nám zakončuje dům. Proto je velice důležitá, abychom se vyhnuli nepříznivým vlivům počasí. Ale nejen z tohoto důvodu. Střecha nese velkou tíhu, kterou je potřeba udržet. Proto se do konstrukce střechy přidávají velmi důležité, především dřevěné krovy, které pomáhají celou tíhu nést.  

Přejít na stránku Střeční konstrukce > 

Hromosvody

O hromosvodech víme vše. Nepodceňujte Váš hromosvod. Provádíme projekty, montáž, revize, opravy a rekonstrukce. Zdokonalujeme práci s hromosvody. Přijímáme nový materiál. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením. Kontaktujte nás a my Vám rádi zašleme cenovou kalkulaci.

Přejít na stránku Hromosvody > 

Pokrývačství

Máme dlouholeté zkušenosti s pokrývačstvím, klempířstvím i tesařstvím. Naše práce je poctivá, kvalitní a ceny jsou přijatelné.

Přejít na stránku Pokrývačství > 

Klempířství

Provádíme veškeré práce týkající se klempířství. Potřebujete cokoliv oplechovat, udělat nové žlaby, parapety nebo okapy? Využijte kvalitních služeb naší firmy.

Přejít na stránku Klempířství > 

Tesařství

Nabízíme velmi kvalitní tesařské práce za přijatelné ceny. Důležitá je pro nás kvalita a spokojený zákazník. Našemu zákazníkovi nabízíme veškeré tesařské práce a také mnoho druhů a typů dřeva.

Přejít na stránku Tesařství > 

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >