Rekonstrukce střechy

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Rekonstrukce střechy

Rekonstruujete dům a budete taktéž chtít rekonstruovat Vaší střechu? Naše firma se o rekonstrukci Vaší střechy postará. Volíme vhodné, kvalitní a současně cenově dostupné materiály od ověřených a tradičních dodavatelů. Naši pracovníci jsou profesionálové, takže pro nás není žádná střecha problém. Zhodnotíme stav Vaši dosavadní střechy, krovů a latí. Rádi Vám při rekonstrukci střechy pomůžeme a poradíme. 

Realizace rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střech je zapotřebí provádět vždy citlivě a s ohledem na prostředí, kde se daná stavba nachází. Zvážíme tedy všechny důsledky rekonstrukce a podle toho zvolíme správný postup hodící se do daných podmínek. Charakter rekonstrukce a následný vzhled střechy je zásahem nejen do domu samotného, ale i do prostředí, ve kterém se stavba nalézá.

Postup rekonstrukce střechy

Možných postupů při rekonstrukci střechy je mnoho a na nás je, abychom zvážili, který postup bude uplatněn právě na Vaší střeše. Naše firma má za 15 let existence mnoho nasbíraných zkušeností, jak takové rekonstrukce provádět. V průběhu rekonstrukce provedeme důkladné zajištění střechy, aby nemohlo dojít k nečekanému uvolnění žádné z jejích nahrazovaných částí. Zajistíme vám pro Vaši střechu kvalitní rekonstrukci bez obav z jakýchkoli komplikací.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >