Sanace střech

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Sanace střech

Na první pohled vypadá Vaše střecha bez chybičky, ale při bližším ohledání je v ní mnoho ukrytých problémů, které Vám znepříjemňují život v domě? Byla Vaše střecha špatně vystavena? Obraťte se na profesionály. Rádi Vám poradíme, co v takovém případě dělat, jak postupovat a celou sanaci pro Vás zajistíme, tak, aby Vaše střecha byla bez problémů.

Postup sanace střechy

Pokud Vaše střecha neslouží svému účelu v plném rozsahu a kvalitě, navrhneme vám nejvhodnější technologický postup sanace nebo rekonstrukce Vaší střechy. Vždy vycházíme z daných dispozic, zjišťujeme stávající skladbu střechy a zajistíme i její detailní prohlídku. Následně situaci vyhodnotíme a upřesníme příčiny závad, které nám udají způsob navržení technologicky správného postupu opravy či sanace. Zvážíme samozřejmě i ekonomicky výhodnou variantu těchto prací, abychom dostáli všem Vašim požadavkům. Pokud se například Vaše střešní tašky lámou, bude třeba uvažovat o zcela nové krytině, jelikož za pár let byste se ocitli před stejným problémem. Od toho je tu však naše firma, aby všechny tyto faktory náležitě posoudila.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >