Renovace střech

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Renovace střech

Vaši střechu zhodnotíme, zrenovujeme, natřeme, vyčistíme okapy a to vše za velice přijatelnou cenu. Zabýváme se také rekonstrukcí střech v případě, že Váš objekt spadá do památkově chráněných objektů.

Zachování jedinečnosti vzhledu střechy 

Renovace střech vyžadují zvláště citlivý zásah. Zákazník očekává rychlé a ekonomické řešení případně uvítá možnost zachování jedinečnosti historického vzhledu střechy. I v takových případech jsme schopni vyjít našim zákazníkům vstříc a nabídnout jim taková řešení, která budou zcela odpovídat jejich požadavkům. Na tomto místě je zapotřebí zdůraznit, že úspory na materiálu či jeho systémových doplňcích se nevyplácejí. Náklady na odstranění chyb provedení pak často ve většině případů mnohonásobně převýší rozdíl mezi pořizovací cenou kvalitního a nekvalitního materiálu. Chcete-li záruku kvality, obraťte se na firmu Kredit, v.o.s.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >