Montáž střešních oken

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Montáž střešních oken

Naše firma nabízí kvalitní namontování střešních oken do Vašeho domu či bytu. Naši pracovníci jsou speciálně školeni, proto vše probíhá kvalitně a efektivně. Kvalitní namontování střešních oken Vám dodá světlo nejen do domova, ale i do života.

Střešní okna

Střešní okna patří k samostatným stavebním prvkům spadajícím do kategorie výplní stavebních otvorů. Plocha jejich prosklení by měla činit 10% z celkové podlahové plochy místnosti, ve které jsou umístěna. Výšku okna ovlivňuje sklon střechy, čím je sklon menší, tím vyšší okno je třeba použít při zachované výšce parapetu. Výška okna ovlivní i způsob otevírání. Ať už je střešní okno na Vašem domě jakékoli, vždy vyžaduje napojení na střešní krytinu. Počítejte s tím, že ještě před jeho objednávkou je nutné znát typ použité krytiny. Pro každý druh krytiny je totiž určen jiný druh lemování. Neváhejte tedy a s důvěrou se na nás obraťte i v souvislosti s montáží střešních oken pro váš dům. Střešní okno vám napojíme na pojistnou hydroizolaci a bezpečně vložíme okno do střešního pláště.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >