Pokrývačství

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Pokrývačství

Máme dlouholeté zkušenosti s pokrývačstvím, klempířstvím i tesařstvím. Naše práce je poctivá, kvalitní a ceny jsou přijatelné.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce zajišťujeme s náležitou zručností, rychlostí, kvalitou a obratností, která je vlastní všem našim zaměstnancům. Firma s dlouholetou tradicí, jako má ta naše, spoléhá pouze na prověřené a kvalitní zaměstnance s dlouhodobými zkušenostmi, jejichž práce samotná je důkazem kvality. Střechy provedené naší firmou odolávají bez potíží mechanickému i dynamickému namáhání, jsou odolné vůči tlaku a sání větru, a to díky dobře posouzené vhodnosti podkladu pod krytinou a nejen díky tomu. Spoléháme totiž na odborníky, kteří se i při práci ve výškách a na těžko přístupných objektech a jejich částech neustále soustřeďují na jedno, a tím je kvalita jejich práce.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >