Klempířství

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Klempířství

Provádíme veškeré práce týkající se klempířství. Potřebujete cokoliv oplechovat, udělat nové žlaby, parapety nebo okapy? Využijte kvalitních služeb naší firmy.

Klempířské práce

V rámci klempířských prací vám pomůžeme s řešením bezproblémového odtoku vody z Vaší střechy za použití žlabů a svodů. Navrhneme pro Vaši střechu přestupy, střešní lemování, například u úžlabí, hřebene okolo komínu či větracího potrubí. S námi je odvodňování střech a jejich celková ochrana jednoduchou záležitostí. Za pomocí nerůznějších detailů zabezpečíme Vašemu domu komfort užívání s ohledem na perfektně provedené klempířské práce. Víme o nejnovějších typech klempířských prvků a plechů, zařazujeme do naší nabídky takové materiály, které vysoce chrání váš majetek. Klempířské připevňovací prvky jako jsou drážky, lišty a příponky či skoby jsou běžně v naší nabídce doplňkových střešních prací. Víme, že nevhodným postupem klempířských prací může na stavbě vzniknout vysoké riziko poškození, kterému můžete zabránit objednáním služeb u opravdových profesionálů, jako jsme my. Předejdete tak velkým škodám, které mohou vzniknout například vlivem zatékání.

Pošlete nám nezávaznou poptávku >  

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >