Střechy - další služby

| Kredit VOS | info@kredit-strechy.cz | +420 602 224 253

Střechy - další služby

Montáž střešních oken

Naše firma nabízí kvalitní namontování střešních oken do Vašeho domu či bytu. Naši pracovníci jsou speciálně školeni, proto vše probíhá kvalitně a efektivně. Kvalitní namontování střešních oken Vám dodá světlo nejen do domova, ale i do života.

Hromosvody

Provádíme projekty, montáž, revize, opravy a rekonstrukce hromosvodů. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením. Kontaktujte nás a my Vám rádi zašleme cenovou kalkulaci.

Pokrývačství

Máme dlouholeté zkušenosti s pokrývačstvím, klempířstvím i tesařstvím. Naše práce je poctivá, kvalitní a ceny jsou přijatelné.

Klempířství

Provádíme veškeré práce týkající se klempířství. Potřebujete cokoliv oplechovat, udělat nové žlaby, parapety nebo okapy? Využijte kvalitních služeb naší firmy.

Tesařství

Nabízíme velmi kvalitní tesařské práce za přijatelné ceny. Důležitá je pro nás kvalita a spokojený zákazník. Našemu zákazníkovi nabízíme veškeré tesařské práce a také mnoho druhů a typů dřeva.

20 letzkušeností

Realizací střech se zabýváme již 20 let. Máme mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků.

Vysoká kvalita

Používáme pouze kvalitní materiály od ověřených tradičních výrobců. Kvalita má u nás nejvyšší prioritu.

Rozumná cena

Před zahájením prací Vám dodáme cenovou kalkulaci, obsahující rozpočet na realizaci celé zakázky.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

pokračovat »

Kvalitní střecha je základ komfortního bydlení

Střecha jako ukončující stavební prvek završuje celé dílo stavitele. Chrání dům před nepřízní počasí a obyvatelům domu zajišťuje tolik požadované bezpečí a pohodlí. Střecha je důležitou částí budovy, na níž je přímo závislá životnost i trvanlivost celé stavby. A právě tak na střechu pohlíží i naše společnost Kredit, v.o.s. Tvary střech jsou velmi rozmanité a velká nabídka stavebních střešních materiálů i technologií právě proto umožňuje našim zákazníkům volbu střechy podle vlastních konkrétních představ. Na požádání zákazníka hledáme vždy tu nejoptimálnější variantu střechy pro konkrétní dům.. >